Bilgisayar evde kullanırken reset atıyor

• Konuyu başlatan klcS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 608

klcS

Centipat
Bilgisayar evde reset atıyor, sadece CS:GO oynuyorum ve 15 dakika ila 30 dakika içinde reset atıyor fakat tamirciye gittiğimde adam bütün CPU-GPU testlerini yapıyor, bunları yaparken benim PSU kullanımını yapıyor, herhangi bir sorun olmuyor fakat evde elektrik veya monitörle alakalı bir durum olabilir mi acaba, yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar evde reset atıyor, sadece CS:GO oynuyorum ve 15 dakika ila 30 dakika içinde reset atıyor fakat tamirciye gittiğimde adam bütün CPU-GPU testlerini yapıyor, bunları yaparken benim PSU kullanımını yapıyor, herhangi bir sorun olmuyor fakat evde elektrik veya monitörle alakalı bir durum olabilir mi acaba, yardım edebilir misiniz?
Olabilir mesela buzdolabı gaz pompası, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya dondurucu bunların için de motor olduğu için çalıştığı zaman hatta gürültü yaparlar veya voltajı düşürürler, bilgisayar da voltaj korumasına alabilir.

PSU degiştirdiğinde olay biter 😉😉😉
Dostum aynı psu ile bilgisayarcıda test edildi yazdım zaten :)
Olabilir mesela buzdolabı gaz pompası, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya dondurucu bunların için de motor olduğu için çalıştığı zaman hatta gürültü yaparlar veya voltajı düşürürler, bilgisayar da voltaj korumasına alabilir.
PSU ile elektrik alımı farklı olma durumu olur mu acaba?
Başka PSU ile denendi mi?
Bugün deneyeceğim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı