Çözüldü Bilgisayar hiçbir USB aygıtı görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkand25

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım taktığım hiçbir USB cihazı tanımıyor, mouse takıyorum ışığı bile yanmıyor. Sebebi nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam chimera bende kullanmıştim ama böyle bir sorunla karşılaşmadım / Pek önermiyorum ama son çare olarak BIOS pilini çıkartıp takabilirsiniz ama bunu yapmadan önce başka bir çözüm var mı diye araştirin hocam dediğim gibi son çare olarak bunu yapın

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden USB cihazıniz bagliyken hatali olan portu sağ tik kaldir yapip yeniden yüklemenizi öneririm. Daha sonra BIOS'a girib USB device veya USB port yerlerinin enable olmasına dikkat edin

Hocam Windows geri yükleme noktası ile geri yükleyince düzeldi, teşekkürler.
USB soket girişi bozulmuş olabilir veya driver güncelleme/yüklemenizi öneririm
Bilgisayar da bütün USB girişleri mi yoksa tek bir yerde mi böyle

driver güncelleme/yüklemenizi öneririm
Böyle diyor:
1693337265630.png

Bilgisayar da bütün USB girişleri mi yoksa tek bir yerde mi böyle

Hepsi öyle ama en son bir program yüklemiştim onu yükledikten sonra böyle oldu.

Yeniden başlattınız mı hocam pc yi
Evet hocam, fayda etmedi.

Hocam indirdiğiniz programın adı nedir / bu programi kaldirmayi deneyebilirsiniz

Chimera diye USB'den telefonu tamir etmek için kullanılan bir program. Yğkledikten sonra kaldırdım ama büyük ihtimal bu uygulamayı yükledikten sonra oldu.

Chimera diye USB'den telefonu tamir etmek için kullanılan bir program. Yğkledikten sonra kaldırdım ama büyük ihtimal bu uygulamayı yükledikten sonra oldu.

Hocam chimera bende kullanmıştim ama böyle bir sorunla karşılaşmadım / pek önermiyorum ama son çare olarak BIOS pilini çıkartıp takabilirsiniz ama bunu yapmadan önce başka bir çözüm var mı diye araştirin hocam dediğim gibi son çare olarak bunu yapın.

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden USB cihazıniz bagliyken hatali olan portu sağ tik kaldir yapip yeniden yüklemenizi öneririm. Daha sonra BIOS'a girib USB device veya USB port yerlerinin enable olmasına dikkat edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam chimera bende kullanmıştim ama böyle bir sorunla karşılaşmadım / Pek önermiyorum ama son çare olarak BIOS pilini çıkartıp takabilirsiniz ama bunu yapmadan önce başka bir çözüm var mı diye araştirin hocam dediğim gibi son çare olarak bunu yapın

Hocam Aygıt Yöneticisi'nden USB cihazıniz bagliyken hatali olan portu sağ tik kaldir yapip yeniden yüklemenizi öneririm. Daha sonra BIOS'a girib USB device veya USB port yerlerinin enable olmasına dikkat edin

Hocam Windows geri yükleme noktası ile geri yükleyince düzeldi, teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı