Bilgisayar iadesi için nasıl bir mail yazılmalı?

Merveozen

Femtopat
Daha fazla  
Geçen günlerde aldığımız bilgisayardan memnun olmadığım için iade edeceğim. Fakat paketlemesini kendimiz yapacağımız için emin değiliz ilk gelişinde köpük vs. kırık gelmişti profesyonel olanların yaptığı paketlemede bile hata varsa bizim ilk defa yapacağımız kargoyu düşünemiyorum. Sadede gelirsek eğer kendim kargolamak yerine elimde mağazasına götürmek istiyorum ve onların bunu kabul edip etmediğini bilmiyorum, kabul edip etmedikleri hakkında e-posta yollamak istiyorum fakat ne yazacağımı bilemedim. Ne yazmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen günlerde aldığımız bilgisayardan memnun olmadığım için iade edeceğim. Fakat paketlemesini kendimiz yapacağımız için emin değiliz ilk gelişinde köpük vs. kırık gelmişti profesyonel olanların yaptığı paketlemede bile hata varsa bizim ilk defa yapacağımız kargoyu düşünemiyorum. Sadede gelirsek eğer kendim kargolamak yerine elimde mağazasına götürmek istiyorum ve onların bunu kabul edip etmediğini bilmiyorum, kabul edip etmedikleri hakkında e-posta yollamak istiyorum fakat ne yazacağımı bilemedim. Ne yazmam gerekiyor?

İnternet üzerinden satın aldıysan koşulsuz iade hakkın mevcut. Fiziki olarak gidip mağazadan aldıysan mağazanın iade kampanyası olmadığı sürece iade edemezsin.

Cihazda herhangi bir kusur var mı? Yoksa keyfi iade mi yapacaksınız?
görseldeki ürünle uyuşmuyordu ve ürünün bazı parçaları söylenenden farklı geldi
Mağzayı ara iade kabul ediliyorsa götürürsün.
iade kabul ediyorlar fakat elden ediyorlar mı bilmiyorum bunu sormak istiyorum
İnternet üzerinden satın aldıysan koşulsuz iade hakkın mevcut. Fiziki olarak gidip mağazadan aldıysan mağazanın iade kampanyası olmadığı sürece iade edemezsin.
internetten aldım şimdide kendim elden geri iade etmek istiyorum ve bunu nasıl ne diyerek sorabilirim

Görseldeki ürünle uyuşmuyordu ve ürünün bazı parçaları söylenenden farklı geldi

İade kabul ediyorlar fakat elden ediyorlar mı bilmiyorum bunu sormak istiyorum

İnternetten aldım şimdi de kendim elden iade etmek istiyorum ve bunu nasıl ne diyerek sorabilirim

İnternetten aldıysan kargo ile iade etmeni öneririm.
İşi zorlaştırmak için elden iade almadıklarını söyleyerek seni uğraştıracaklar.

görseldeki ürünle uyuşmuyordu ve ürünün bazı parçaları söylenenden farklı geldi

iade kabul ediyorlar fakat elden ediyorlar mı bilmiyorum bunu sormak istiyorum

internetten aldım şimdide kendim elden geri iade etmek istiyorum ve bunu nasıl ne diyerek sorabilirim
O zaman buraya yazdığınız gibi farklı olan parçaları vs belirtin. Detay verin. İadeniz kabul olur.

Geri
Yukarı