Bilgisayar için Bluetooth hoparlör tavsiyesi

gradlius

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Hem PC'de kablo ile hem de telefonda Bluetooth ile kullanabileceğim hoparlör bakıyorum. Dün Soundcore Pro siparişi verdim fakat ürünün şarj problemi çıktı ve geri iade etmek zorunda kaldım. Bütçe olarak 1.000 TL'ye kadar çıkabilirim ama Soundcore Pro işimi fazlasıyla görecek bir üründü. O kalite ve fiyat bandında başka bir ürüne de bakabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Taşınabilir olması önemli değil. Sadece çok yer kaplamayan temiz ve güçlü ses veren bir ürün bakıyorum. Anker'in Soundcore Mini modeli elimde mevcut. Dışarıda onu kullanıyorum.
Aslında şuan da dinlediğim stereo sistemim bozuldu o yüzden bir arayış içerisindeyim. Mackie CR4 kullanıyordum. Genelde müzik amaçlı kullanıyorum ama tabiki oyun ve diziler içinde kullanıcam.
Logitech'in 2+1 sistemlerine mi odaklansam bilemedim.

Son düzenleme:
Ben de tam olarak sizin gibi aynı amaçla aynı tarz bir hoparlör arıyorum. Bulursanız yazın lütfen buraya.
Harman Kardon Onyx Studio 4 düşünüyorum.
Ya da 5

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı