Bilgisayar için direksiyon seti önerisi

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Eşim evdeyken de araba kullanma alışkanlığı kazansın diye direksiyon seti almak istiyorum. F/P anlamında en iyisi hangisidir? Kullanıcılardan ya da bilen kişilerden tavsiye istiyorum. Ayrıca bu anlamda en iyi oyunlar hangisidir?

Bütçe: 2K

Son düzenleyen: Moderatör:
G27 ya da g29 olabilir herhangi rekabetçi bir yarış oyunu oynanmayacaksa fazlasıyls yeterlidir. Snopy vb markalardan uzak durun eşiniz bildiklerini unutur.
Bu arada dediğim modeller 2. El olarak o fiyata alınabilir.

Söylediğiniz ürün 3k bandında. Baya pahalıymış. Ben daha ucuz bir şey bekliyordum. Sadece direksiyon alsam nasıl olur? Yani sadece onunla oynayabilir mi? 469 tlye sadece direksiyonu satıyorlar.

Söylediğiniz ürün 3k bandında. Baya pahalıymış. Ben daha ucuz bir şey bekliyordum. Sadece direksiyon alsam nasıl olur? Yani sadece onunla oynayabilir mi? 469 tlye sadece direksiyonu satıyorlar.
Hocam o ucuz olan direksiyonları hiç önermem. Zaten döndürme açısı hiç yok. Malzeme kalitesi de genelde çok kötü. Onun yerine DFGT alabilirsiniz. Çok daha kaliteli olacaktır diğer direksiyonlardan.

Hocam o ucuz olan direksiyonları hiç önermem. Zaten döndürme açısı hiç yok. Malzeme kalitesi de genelde çok kötü. Onun yerine DFGT alabilirsiniz. Çok daha kaliteli olacaktır diğer direksiyonlardan.
Ürün güzel fakat pahalı. Biraz daha bekleyip kredi kartını boşalttıktan sonra alabilirim. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Geri
Yukarı