Bilgisayar için gamepad önerisi

@166079 N11 üzerinden almıştım. Şu an stoklarda yok görünüyor. Başka satıcılardan bakmak lazım. Mutlaka indirime girer. Monster'ın kontrolcüsünü hiç kullanmadım. Fiyatı çok uygun değilse, One S kontrolcü tercih ederdim. Kafanız rahat olur her açıdan.

Bu tür ürünleri ikinci el almaya sıcak bakmıyorum. Tanıdık birindeyse, iyi bir fiyata alınabilir. Bunun dışında, risk almaya değmez. Kişisel olarak yorumum bu. Bu kontrolcüler hemen bozulacak şeyler değil ama ben takıntılıyımdır. :)

O konunun altına yazıp ilanı kirletmek istemedim, ikide bir karşıma çıkıyor. Siz çok fazlaya koymuşsunuz indirmenizi tavsiye ediyorum. Sadece Xbox Controller satacak olursanız daha hızlı alıcı bulursunuz.
Bluetooth, 4 adet sifir 2500 Mah en iyisinden sarj edilebilir Duracell pil, gamepad'in icinden cikan piller takili duruyor. Ayrica kaliteli sarj aleti veriyorum, hepsini bir arastir bence toplam ne kadar ettigine bak. Gamep pad ile sadece 2-3 kez Forza Horizon oynadim onun haricinde dokunmadim. Sifir hepsi :) Faturali garantili kutulu mis gibi urunler. Konunun altina yazmanizi tavsiye etmem ilan baltalamak oluyor bu. :) Cokta ucuk fiyat verdigimi dusunmuyorum. Game Pad'in kendisi zaten 300 lira suan. Ayrica pazarligi unutmayalim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı