Bilgisayar internete bağlanmıyor

Hacen

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Ben bundan 2 ay öncesine kadar Wi-Fi adaptörünü bağlayıp internete bağlanabiliyordum. Şimdi ise sağ alt kısımda internet simgesi çıkması gerekirken çıkmıyor. Telefondan paylaşım yaparak bağlanabiliyorum ve bu yüzden Microsoft Store'a giremiyorum. Yani bilgisayarım interneti resmen görmüyor. Biraz araştırdım fakat çözümler fayda etmedi. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaptörün Driver'ını ilk aldığımda kurmuştum 2-3 yıldır kullanıyorum bir sorun olmadı. Bu arada diğer sürücüler güncel. (BIOS hariç)

Aygıt yöneticisinde eski sürüme dön seçeneği olması lazım. eski sürücüye dönün. Bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer düzelmezse, sürücüyü kaldırıp, tekrar yüklemeyi deneyin.
Aygıt yöneticisinde eski sürüme dön seçeneği olması lazım. eski sürücüye dönün. Bilgisayarı yeniden başlatın. Eğer düzelmezse, sürücüyü kaldırıp, tekrar yüklemeyi deneyin.
Bu arada USB ile bağlanan adaptörler çok fazla uzun ömürlü olmuyor. Umarım cihazınızın bir sorunu yoktur.

Yardımınız için teşekkür ederim internetim bozulmadan önce güncelleme yapmadım yani bilgisayarı kapatıp açtım bir daha da internet simgesi çıkmadı zaten 2 aydır güncelleme de yapmıyordum bu günlerde yaptım ama sürücü değiştirmek de işe yaramadı zaten sorun sadece adaptörde değil bilgisayarım hiçbir şekilde interneti görmüyor USB paylaşım yapıyorum şans eseri bağlandıysa kullanıyorum. Yeni adaptör almayı deneyeceğim.

Geri
Yukarı