Bilgisayar internete bağlanmıyor

bydoctor5

Decapat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. İnterneti kablo ile bağlıyorum. Kablonun ışığı yanıyor modemde de yanıyor. Fakat bağlı değil gözüküyor bugün PC'yi açtım 2 saat oynayıp AFK bıraktım geldiğimde öyleydi. Modemi resetledim PC'yi resetledim ama olmadı dün de başıma gelmişti ama sonrasında düzelmişti, şu an düzelmiyor.

Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. İnterneti kablo ile bağlıyorum. Kablonun ışığı yanıyor modemde de yanıyor. Fakat bağlı değil gözüküyor bugün PC'yi açtım 2 saat oynayıp AFK bıraktım geldiğimde öyleydi. Modemi resetledim PC'yi resetledim ama olmadı dün de başıma gelmişti ama sonrasında düzelmişti, şu an düzelmiyor.

Ağ bağdaştırıcı driverının güncel olduğuna emin misin?

Hocam o aygıt ile ilgili olabilir. Bağdaştırıcı ayarlarından ethernet i devre dışı bırakıp etkinleştirin. Ya da sürücüyü daha yeni bir sürüme güncelleyin. Yoksa eski bir sürümü deneyin.
Hocam aygıt kendiliğinden devre dışı bırakılmış. Etkinleştirdim düzeldi, çok teşekkür ederim herkese.
[/Q Ben yazarken çözmüşsün güzel :)

Geri
Yukarı