Çözüldü Bilgisayar kapandığında klavye ve mouse ışığı bazen yanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı kapatıyorum tamam her şey güllük gülistanlık fakat bazen farenin ışığı açılıyor. Çakar lamba gibi yanıp sönüyor. Evde denedim, çok değişik bir şey fakat mutfağın ışığını birden açtım klavyenin ışığı açılıp kapandı. Ve PSU'nun arkasından gücü kesiyorum geri açtığım zaman klavyenin ışığı yanık kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

PSU Game booster.
Klavye: Rampage titan K9.
Mouse: Rampage smx R50.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O sorun bende de var sanırım bilgisayarın içerisinde kalan bir miktar elektrikten kaynaklı olan bir durum eğer prizde aç kapa düğmesi var ise kapattıkdan sonra bilgisayarın Power tuşuna bas bir iki defa içerisindeki statik elektriği alacaktır ancak bu şekilde çözüm olur.
O sorun bende de var sanırım bilgisayarın içerisinde kalan bir miktar elektrikten kaynaklı olan bir durum eğer prizde aç kapa düğmesi var ise kapattıkdan sonra bilgisayarın Power tuşuna bas bir iki defa içerisindeki statik elektriği alacaktır ancak bu şekilde çözüm olur.

Çözüm
Başka çarem yok, teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı