Çözüldü Bilgisayar kapanırken mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Mansion

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Lojistik
RAM
ADATA XPG D30 8*8
SSD veya HDD modeli
A2000
Ekran kartı
MSI VENTUS 1660S
Anakart
H410M-VH MSI
İşlemci
10400

Benim maalesef mavi ekran sorunum çıktı son 1 aydır oluyor. Genelde kapanmalardan sonra olup duruyor. Ama en sonki mavi ekranda tam kapatackken kendi kendine oldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

@claus @Enes3078

Çözüm
Sebep RGBFusion, kaldır onu. Bluetooth sürücülerini de güncellemen iyi olur.
Sebep RGBFusion, kaldır onu. Bluetooth sürücülerini de güncellemen iyi olur.

Çok teşekkürler deneyeyim. Fare yazılımı neden yapar anlayabilmiş değilim. Ayrıca Bluetooth adaptörümü değiştirdim 5.0 sürümüne geçtim ondan mı diye düşündüm ama ondan önce de vardı.

Çok teşekkürler deneyeyim. Fare yazılımı neden yapar anlayabilmiş değilim. Ayrıca Bluetooth adaptörümü değiştirdim 5.0 sürümüne geçtim ondan mı diye düşündüm ama ondan önce de vardı.

Fare yazılımı deyip geçiştirmemek lazım, kendisi en çok mavi ekran sıkıntısı yaratan plakası alınmamış uygulamalardan biridir. Kaldır ve 1 2 gün sonra durumu söylersin. BT sürücülerin güncel olabilir bu arada, kontrol et yine de.

Fare yazılımı deyip geçiştirmemek lazım, kendisi en çok mavi ekran sıkıntısı yaratan plakası alınmamış uygulamalardan biridir. Kaldır ve 1 2 gün sonra durumu söylersin. BT sürücülerin güncel olabilir bu arada, kontrol et yine de.

Teşekkürler, kaldırdım 2-3 gün bakacağım yazmayı unutmazsam döneceğim. Şimdilik çözüm olarak işaretliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı