Bilgisayar kapat komutu vermeme rağmen kapanmıyor

Hocam nasıl çözdünüz bu olayı aynı problem bende var şu an :) hatırlar mısınız
Sorunun çözümü için bir şey yapmadım. Normal bir şekilde kullanmaya devam ettim ve zaman geçince Bilgisayarı formatladım. Sonrasında birdaha da sorunla karşılaşmadım zaten.
Şahsen ben işletim sistemi kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum. Bilgisayarda çok dosyanız yoksa format atmayı deneyebilirsin.

Sorunun çözümü için bir şey yapmadım. Normal bir şekilde kullanmaya devam ettim ve zaman geçince bilgisayarı formatladım. Sonrasında bir daha da sorunla karşılaşmadım zaten.
Şahsen ben işletim sistemi kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum. Bilgisayarda çok dosyanız yoksa format atmayı deneyebilirsin.

Bende o zaman bir süre daha kullanayım çözüm bulamazsam dediginiz gibi format atarım teşekkürler

Sorunun çözümü için bir şey yapmadım. Normal bir şekilde kullanmaya devam ettim ve zaman geçince Bilgisayarı formatladım. Sonrasında birdaha da sorunla karşılaşmadım zaten.
Bende o zaman bir süre daha kullanayım çözüm bulamazsam dediginiz gibi format atarım teşekkürler
Windows 8 veya 10 varsa, SFC ve DISM uygulayabilirsiniz. İşletim sistemi ile alakalı bir sorun çünkü. Dosyalar, kaybolmuş veya hasar görmüş olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı