Bilgisayar kargolamak için güvenilir firma

Tunahan Arık

Hectopat
Fethiye'den Osmaniye'ye laptop göndereceğiz. UPS'e güvenmiştik fakat müşteri hizmetleri sorumsuz vs. diyorlar. Monster'dan aldık, kutuda gerekli önlemleri almış olsa da güvenilir bir kargo firmasıyla göndermek istiyoruz. Bildiğiniz kırılma vs. sorun yaşamayacağımız firma var mı?

Ben de bilgisayar ve monitör aldım Sürat Kargo getirdi herhangi bir sorun olmadı. İş bir tık paketleme ile alakalı. Sağlam paketleyip üstüne kırılabilir etiketi yapıştırmalarını istedikten sonra pek bir şey olacağını düşünmüyorum.

Fethiye'den Osmaniye'ye laptop göndereceğiz. UPS'e güvenmiştik fakat müşteri hizmetleri sorumsuz vs. diyorlar. Monster'dan aldık, kutuda gerekli önlemleri almış olsa da güvenilir bir kargo firmasıyla göndermek istiyoruz. Bildiğiniz kırılma vs. sorun yaşamayacağımız firma var mı?

Borusan lojistik.

Gönderdiğin ve göndericeğin yerdeki şubeye göre değişir bir durum. Kuryeyle de alakalı. Benim yaşadığım yerde en iyi Yurtiçi ve Aras. MNG buradaki şubesi rezil çalışıyor ama aynı şehir farklı ilçede MNG çok iyi Aras çok kötü.

Gönderdiğin ve göndericeğin yerdeki şubeye göre değişir bir durum. Kuryeyle de alakalı. Benim yaşadığım yerde en iyi yurt içi ve aras. Mng buradaki şubesi rezil çalışıyor ama aynı şehir farklı ilçede mng çok iyi aras çok kötü.

Bu arkadaşın dediği gibi tamamen şube ve kuryeyle alakalı bu durum. İlçenizdeki şubelerin kullanıcı yorumlarını bulmaya çalışın.

Aynı sorun bende de farklı şekilde mevcut.
Almanya'dan Adana'ya Play Station 5 geldi yolcu yanında.Şimdi Adana'dan Kocaeli'ye kargo ile gelmesi gerekiyor.
Ama hiç bir kargoya güvenemiyorum,korkuyorum. Git-gel 25-30 saatlik yolu göze alıp otobüs ile kendim gidip alıp dönmeyi bile düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı