Bilgisayar Kasası Nereye Konulmalıdır?

Kapının yanındaki kasanın, kasanın karşısındaki dolabın, dolabın yanındaki masanın üstüne koy. :D

Dostum kasanın boyutuna bağlı büyükse aşağıya koy zaten bilgisayar masalarında aşağıya konulacak yer var. Küçükse yukarı koy girişleri daha kolay çıkarıp takarsın.

Ne yap ne et zeminde bırakma. Hem çabuk tozlanır hemde hava tahliyesi geç sağlandığından daha fazla ısınır.
Hortlatmış gibi olacak ama afedersiniz. Kasayı yere koymuştum ve dediğiniz gibi kasanın kapağı bile tozlanmış. Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun. Masanın üstüne şuan koyamıyorum çünkü masamın eni ve boyu kısa olduğu için koyunca monitörü öne çekmek zorunda kalıyorum bu seferde yatağımla bilgisayar masası arasında sandalye olduğu için monitör çok yakın oluyor ve gözlerimi perişan ediyor. Buna çözüm olarak yeni bir masa alacağım ama daha önce hiç masa almadım. Konuyu saptırdığımın farkındayım fakat masa alırken neye dikkat etmeliyim? Kasayı masanın üstüne koyarsam kabloları nasıl gizlerim? Kablo kapağı işe yarar mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı