Bilgisayar kasası önerisi

Bütçe
max 2.500

SadeceEfe

Decapat
Merhaba. PC topluyorum fakat 2 kasa arasında kaldım. Hangisini almalııyım diye acaba bir fikir verebilir misiniz? Bildiğiniz bundan daha iyi varsa söyleyerseniz sevinirim :)

resim_2023-04-03_164536924.png

resim_2023-04-03_164552125.png

Üstteki kasalar hava akışı konusunda daha çok tercih ediliyor, alttaki de görsellik açısında. Ama kaliteli, güzel fanlar harici bence güzel bir görüntüsü olmuyor alttaki kasanın. Yani zoraki 9 10 fan takmak ne bileyim. Gerçekten israf gibi. Üstteki kasayı alın ve başka derdiniz olmasın. Serinletme konusunda çok daha etkili bir model.

Üstteki kasalar hava akışı konusunda daha çok tercih ediliyor, alttaki de görsellik açısında. Ama kaliteli, güzel fanlar harici bence güzel bir görüntüsü olmuyor alttaki kasanın. Yani zoraki 9 10 fan takmak ne bileyim. Gerçekten israf gibi. Üstteki kasayı alın ve başka derdiniz olmasın. Serinletme konusunda çok daha etkili bir model.

Bilgi için sağ olun :)

Ön paneli mesh olan kasalar her zaman hava akışı yönünden avantajlı kasalardır. Fiyat aralığında 1200 TL bazında MSI kalitesine güvenilerek alınabilir.

Merhaba. PC topluyorum fakat 2 kasa arasında kaldım. Hangisini almalııyım diye acaba bir fikir verebilir misiniz? Bildiğiniz bundan daha iyi varsa söyleyerseniz sevinirim :)

Eki Görüntüle 1725639

Eki Görüntüle 1725641
Mesh kasa almaya özen gösterin gösterin hocam. Bir de bileşenleriniz kasa içinde sıkışmasın. Üstteki bileşenlerinizi daha serin tutar ve tozdan korur. Parçalarınız daha uzun ömürlü olur. İyi forumlar.

Geri
Yukarı