Bilgisayar Kasası Önerisi

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
2 Kasa arasında kararsız kaldım birinin 5-6 tane fan’ı var diğeride MSI’ın kasası.
Bir de bu fanlı olan model pervaneli olarak mı geliyor bir de soğutma olarak bir fark yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığım kasayı almanı öneririm 2 kasadanda çok daha iyi verim alırsın.
Hocam o çok fazla hoşuma gitmedi 2 model arasında karasız kaldım birde msi’ın bu modeli var hangisini alacağımı karıştırdım:(

Hocam daha alınacak çok parçam var o yüzden 400 TL veremem bu 2’si arasında kaldım :)
Sana şu kadar söyliyim eğer kötü kasa alırsan parçalar iyi soğuyamadığı için verimleri düşecek ve daha hızlı eskiyecek o yüzden minimum attığım kasayı almanı öneririm ve bugün indirim bitecek o kasada o yüzden elini çabuk tutup stoklar bitmeden almalısın.

Sana şu kadar söyliyim eğer kötü kasa alırsan parçalar iyi soğuyamadığı için verimleri düşecek ve daha hızlı eskiyecek o yüzden minimum attığım kasayı almanı öneririm ve bugün indirim bitecek o kasada o yüzden elini çabuk tutup stoklar bitmeden almalısın.
İyide hocam diğer kasa neyse de MSİ’ın kasası iyi değil mi normal fiyatı 550 TL falan şimdi 320 TL

1575034900263.png

hocam benim anakartım Msi b450m m2 max bu vampire kasasını alsam rgp’ler çalışır mı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı