Çözüldü Bilgisayar kendi kendine açıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanKutlu

Kilopat
Yarım saat önce bilgisayarı kapattım ve gittim. Şimdi döndüğümde bilgisayar kendi kendine açılmış çalışıyordu. Neden kaynaklanıyor olabilir?

Çözüm
Sorunu çözdüm kapata bastığımı hatırlıyorum ama uykuya basmışım galiba. Çünkü normalde Hotmail şifresi soruyordu. normal bilgisayar şifresi sordu. Konu kilitlenebilir.
"Kış kış cinler kış kış" Şaka maka voltaj dalgalanması olmuştur bu da sistemin açilmasına sebep olmuştur.

Yarım saat önce bilgisayarı kapattım ve gittim. Şimdi döndüğümde bilgisayar kendi kendine açılmış çalışıyordu. Neden kaynaklanıyor olabilir?
Şebeke ile alakalı olabilir. Eski evde arada PC kendiliğinden açılıyordu. Arada da arka odada fön makinesi açınca benim PC de açılıyordu 😁 Gece açılmasın diye her gece fişini çekerdim 😀

Bilgisayarın çok üzülmüş ve tekrar onunla ilgilenmeni isteyerek kendini açmıştır. Keşke bende de böyle düşünceli bir bilgisayar olsaydı...

Şaka şaka, voltaj dalgalanması veya zamanlanmış Windows güncellemesi buna neden olmuş olabilir.

Son olarak teorim, evde çocuk varsa sizden gizli bilgisayara girmiştir ve sizin ayak sesinizi duyunca kızmanızdan korkup bilgisayardaki her şeyi kapatıp ve öylece bırakıp kaçmıştır evin diğer odasına.

Sorunu çözdüm kapata bastığımı hatırlıyorum ama uykuya basmışım galiba. Çünkü normalde Hotmail şifresi soruyordu. normal bilgisayar şifresi sordu. Konu kilitlenebilir.

Çözüm
Evin ziline basarken tokmağı çalarak evin BIOS'una girdim Windows 10 kurdum. Sonra Deepweb'den cinlihocaantivirus.exe indirdim. Tam tarama yaptım Turbox.exe ve Izoly.exe cinlerini buldu. Sildim hepsini.😊😊😊

Evin BIOS'unuda güncelleyinde zil 60 FPS'te çalar.
Ayrıca bu sayede içeride gezerken drop yemezsiniz :D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı