Bilgisayar kendi kendine çalıştı

ertugrulbaki1

Decapat
Daha fazla  
Dün gece Acer laptopun uzerine yanlışlıkla biraz su döktüm sonra bilgisayarı ters çevirip üzerini sildim ama bilgisayar açıldıktan hemen sonra ekrana dikey çizgiler gelip kapandı geri açmaya çalıştığımda sadece şarj ışığı yanıp sönüyordu ama bu sabah bilgisayar çalıştı bu bilgisayarı kullanmamda bir sakınca var mı?

Evet olabilir sen bence laptobun arkasındaki vidaları sök güneşin altına bırak laptobu ters çevirerek büyük ihtimal iyice kurutmaz isen oksitlenme olacak ve laptobun ya ömrü kısalacak ya da büyük bir ihtimalle büyük bir sorun verecektir bilgisayarın kuruyuncaya kadar çalıştırmamanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet olabilir sen bence labtobun arkasındaki vidaları sök güneşin altına bırak labtobu ters çevirerek büyük ihtimal iyice kurutmaz isen oksitlenme olacak ve labtobun ya ömrü kısalacak, ya da büyük bir ihtimalle büyük bir sorun verecektir bilgisayarın kuruyuncaya kadar çalıştırmamanı öneririm.

Vidaları çıkarmasın riskli ayrıca zaten güneşe bırakırsada ısınacak ne diyorsun kardeşim sen?

Vidaları çıkarmasın riskli ayrıca zaten güneşe bırakırsada ısınacak ne diyorsun kardeşim sen?
Bir gündür bekledi zaten ve şuanda hiçbir sıkıntı gözükmüyor teşekkürler

Güneş den kastım hava gören bir yere oda içi bir yere koyması mantıklı suyun buharlaşması için aksine oksitlenicektir .
Bir gece bekledi hala çalışıyor bundan sonra sıkıntı olabilir mi

Geri
Yukarı