Bilgisayar koltuğu almak mı klavye almak mı?

sharp44

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarı başka bir kata taşıyorum ve gerekli bazı şeyleri satın aldım.
Fakat başlıkta olduğu gibi sandalye ile klavye arasında kaldım.
Mutfak sandalyesinde oturuyorum o yüzden sandalye almak istiyorum fakat klavyem de berbat, 100 liralık dümdüz Everest klavyeye sahibim.
Siz olsanız son bütçe ile hangisini alırdınız?
Sandalye'den bahsettiğim aşağıdaki resimdeki ürün, klavye ise RGB mekanik red Switch bir klavye ama marka model araştırmadım henüz.

Koltuk tabi ki, sağlığınız herşey den daha önemli.

klavye seni götürürse koltuk al.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsan ve klavyen yetmiyorsa klavye, oynamıyorsan ve amacım rahat etmek diyorsan koltuk. Ben kendi seçimimi koltuktan yana kullanırdım ama her türlü.

Ben klavyeyi tercih ederdim koltuk için ofis koltuğu kullanabilirsin Gaming koltuklardan daha konforlular Evkur gibi yerlerde ikinci elde ucuza getirebilirsin tabii bütçenede bağlı ben böyle bir koltuk kullanıyorum.

Bende yıllar önce 20 lira ya aldığım dente klavye var. Hala onu kullanıyorum. Klavye konusunda şahsi fikrim. Ben yeni klavye alacak olsam RGB'li alırdım. Çalışır durumunda sorun yok. Bu dediğini yaşayan biri olarak klavye bozulana kadar devam. Oyuncu koltuğu. Benim eski koltuğumda ağrı çok oluyordu. Oyunlar büyük oyunların başında çok zaman harcıyoruz. Klavye bütçeyi sarsan bir şey değil. Ucuz da olsa alır iş görürsün. Oyuncu koltuğu bence artık her oyuncuya şart.

2 sene önce sadece kasa aldım eski pcden kalan klavye mouse monitör onları kullanıp bi süre sonra değiştim ama koltuk almadım. Biraz pişman gibiyim koltuk alın bence.

Hangisinden daha çok rahatsız olduğuna bağlı ben şahsen klavye alırdım ama oturduğun sandalye çok rahatsız ediyorsa koltuk al bel ağrısı çekilecek şey değil.

@sharp44 kesinlikle koltuk. Sağlık açısından önemli. Klavye her türlü iş görür, mouse kadar önemli değil. Bana göre klavyede sadece ışığı olması ekstra bir özellik olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…