Bilgisayar LoL istemcisine bağlanmıyor ve siyah erkanda kalıyor

Mücahit beyazat

Hectopat
Arkadaşlar eski bir bilgisayarım var, genelde LoL oynamak için ve ders çalışmak için kullanıyorum. Bazen herhangi bir indirme yaparken diğer cihazlarda Wi-Fi kullanımı çok sınırlı şekilde gerçekleşiyor. (telefonumda Wi-Fi işaretinde ünlem çıkıyor.) Ama benim asıl problemim bilgisayarım LoL'ü açınca istemci yükleme ekranında kalıyor, sadece yeni yama geldiğinde oyunu oynayabiliyorum. Sorunumla alakalı olarak hem Riot'a bilet gönderdim hem de internet sağlayıcımla konuştum ve problemin internetten kaynaklı olmadığını biliyorum çünkü başka bir bilgisayarla denediğimde sorun çıkmadı. Oyunla alakalı olmadığını da biliyorum defalarca yeniden kurdum. Bilgisayara da format attım yine olmadı, bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

Kanka PC eski oldugunda olabilir kendinde diyno başka PC denedim sorun yok diyorsun kısaca oynamak artık onda yeni bir PC al bende laptop var Toshiba 2016 falan alındı o zamanlar LoL oynadıgımda kasmıyordu simdi LoL'u açıyorum oyundan atıyor

Kanka PC eski oldugunda olabilir kendinde diyno başka PC denedim sorun yok diyorsun kısaca oynamak artık onda yeni bir PC al bende laptop var Toshiba 2016 falan alındı o zamanlar LoL oynadıgımda kasmıyordu simdi LoL'u açıyorum oyundan atıyor
Kanka sorunun sebebi PC'nin eski olması değil çünkü yeni yama geldiğinde sorunsuz şekilde açılıyor ama sadece yeni yama geldiği gün geçerli bu diğer günler açılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı