Bilgisayar masası önerisi

katılıyorum 2 boyanıp 2 süs konunca adı oyuncu olunca fiyat 3000-5000 tamam bu iş.

cidden aşırı dengesiz fiyatlar etmeyecek fiyatlar. en iyisi yaptırmak aslında.
Hocam marangozlar da bunu fırsat bilip 200x80 5mm kalındığında düz plaka istediğimde 4000 tl fiyat çekti ki civardaki diğer dükkanlarda da fiyatlar aynı. Küçük esnaf da artık üstüne internet karını koyarak satmaya başladı.

Hocam marangozlar da bunu fırsat bilip 200x80 5mm kalındığında düz plaka istediğimde 4000 TL fiyat çekti ki civardaki diğer dükkanlarda da fiyatlar aynı. Küçük esnaf da artık üstüne internet karını koyarak satmaya başladı.

İllaki uyanık artık herkes ama işte yer araştırmak lazım misal İstanbul da herkes uyanık ve her şey pahalı. Zor yani.

İllaki uyanık artık herkes ama işte yer araştırmak lazım misal İstanbul da herkes uyanık ve her şey pahalı. Zor yani.
Bi atom bombası düşse de kurtulsak şu istanbuldan. Annemin eski yemek masasına çöktüm resmen 200x80'lik yemek masasını yükseltip öyle devam edeceğim artık bu fiyatları bir masaya vermek istemiyorum.

Bir atom bombası düşse de kurtulsak şu İstanbul'dan. Annemin eski yemek masasına çöktüm resmen 200x80'lik yemek masasını yükseltip öyle devam edeceğim artık bu fiyatları bir masaya vermek istemiyorum.

Hocam ben bu masayı 1.5 yıl önce 460 TL'ye aldım renk siyah-meşe rengi olanı şimdi yok. Ürün taş gibi sağlam kalın ve oynamıyor hiç malzeme oldukça iyi.

Şimdi ki fiyatı ortada. Bu kadar fark olmuş.

İkea Lagkapten/Adıls modelini severek kullanıyorum. Montajı kolay, ayakları denge için 1-2 cm ayarlanabiliyor ve sallanma yapmıyor. İstediğiniz boyutları okuyamadım ancak farklı boyut seçenekleri de var. Youtube'de videoları da var masanın dilerseniz bakarsınız. Ben de 60x90 masa arıyorum, sallanma yapmayacak :)

IKEA Lagkapten/Adıls modelini severek kullanıyorum. Montajı kolay, ayakları denge için 1-2 cm ayarlanabiliyor ve sallanma yapmıyor. İstediğiniz boyutları okuyamadım ancak farklı boyut seçenekleri de var. YouTube'da videoları da var masanın dilerseniz bakarsınız. Ben de 60x90 masa arıyorum, sallanma yapmayacak :)

Dümdüz masa 1114 TL maşallah. Vallahi ben anlamıyorum bu fiyatları.

Hocam en dandik masalara 500-600 lira diyorlar zaten bence çok fazla değil. Kur üzerinden bakınca 50 dolar bir masa, ayakkabı alim desen daha pahalı :)

Masa da bir şey yok ki düz dümdüz masa. Ben 2 yıl önce PC masası aldım bundan çok daha güzel 435TL
Şimdi evet 2 yıl arada çok fark oldu ama artık her şeyi kura bağlamak da değil ağacı damı ithal ediyorlar? Kestiği odun damı yurt dışından geliyor hadi bu IKEA? Diğerleri? Hepsi hikaye. Fiyatları çaktılar millete önüne gelen bahane üretiyor.

Masa da bir şey yok ki düz dümdüz masa. Ben 2 yıl önce PC masası aldım bundan çok daha güzel 435TL
Şimdi evet 2 yıl arada çok fark oldu ama artık her şeyi kura bağlamak da değil ağacı damı ithal ediyorlar? Kestiği odun damı yurt dışından geliyor hadi bu IKEA? Diğerleri? Hepsi hikaye. Fiyatları çaktılar millete önüne gelen bahane üretiyor.
Valla bu millete az bile hocam :D bir kısmında dediğiniz gibi haklısınız ama sonuçta ikea yurt dışı menşeili firma olduğu için ürünlerin ham maddeleri nereden geliyor onu bilemiyeceğim.

Geri
Yukarı