Bilgisayar masası önerisi

• Konuyu başlatan XFeaR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
Çözüm
İKEA üzerinden istediğin tarza bakabilirsin. Kaliteli masalar var fakat fiyatları biraz uçuk. Bana göre masa minimum 1-1.5 Metre olmalıdır. Tabi odana göre yada rahatına göre değişir. Burda asıl önemli olan senin nasıl bir masa istediğin.
İKEA üzerinden istediğin tarza bakabilirsin. Kaliteli masalar var fakat fiyatları biraz uçuk. Bana göre masa minimum 1-1.5 Metre olmalıdır. Tabi odana göre yada rahatına göre değişir. Burda asıl önemli olan senin nasıl bir masa istediğin.

Çözüm
Bütçem iyi ve bana geniş bir masa lazım.Kitaplıklı vb olabilir. Eğer istediğim gibi yoksa marangoza hangi ölçüleri verirsem iyi olur?Buarada gezmem gerekirse hangi marketleri gezmeliyim?

Bütçem iyi ve bana geniş bir masa lazım.Kitaplıklı vb olabilir. Eğer istediğim gibi yoksa marangoza hangi ölçüleri verirsem iyi olur?Buarada gezmem gerekirse hangi marketleri gezmeliyim?
İnternetden bir masa tasarımı bul zaten ölçüleri yazar adama gösterirsin istediğin gibi yapar. Bulunduğun yerde IKEA var ise oraya bakabilirsin eğer yoksa mobilyacılara falan bakabilirsin yada bazı AVM ler satıyor. Sana tavsiyem internetden alman yada yaptırman.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı