Bilgisayar mavi ekran verdi

Sahkalid

Decapat
Daha fazla  
Esenlikler, bilgisayarım dün mavi ekran verdi. Neden verdiğini bilmiyorum bazen nedensizce mavi ekran verebiliyor. Dün de aynı şekilde mavi ekran yedim. Normalde 1-2 dk sonrasında bilgisayar yine çalışmaya başlardı. Ancak bu sefer "onarıma hazırlanıyor" ekranına gittim. Her zaman yaptığım gibi bilgisayarı kapatıp, açtım. Ancak bilgisayar 4-5 saat boyunca açılmadı ve fanlar aşırı hızlandı ve sesler aşırı yükseldi. Kapattım ve 4-5 saat hiç açmadım. Sanırım fazla ısınmıştı. (masaüstü PC) 5-6 saat ardından bilgisayarı açtığımda biraz yavaşlamıştı ancak bu her onarıma hazırlanıyor hatasını aldığımda yaşadığım bir sorundu sonralarda yavaştan düzeliyordu. Lakin bir sorun vardı ki kulaklığımı görmüyordu bilgisayarım. "ses hizmeti çalışmıyor." yazıyor. Jak girişlerini kontrol ettim çıkarttım ve geri taktım lakin yine aynı sorun. Şu an ne mikrofonumu görüyor, ne de kulaklığımı. Şu an kulaklık ve mikrofonumu kullanamıyorum. YouTube üzerinden arattım lâkin pek de bir şey bulabildiğimi söyleyemeyeceğim. Yarım edebilirseniz çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı