Bilgisayar mavi ekran verdikten sonra görüntü gelmiyor

Daha fazla  
Arkadaşlar masaüstü PC Windows 10 sıfırlama işlemi yaptım. Sıfırlama bittikten sonra Windows logosu gelince hemen arkasından mavi ekran hatası geldi. Bu durum 5 defadan fazla devam etti. Bende BIOS ekranında yanlış ayar yaptım. Ekran gitti. BIOS pilini çkkarıp biraz bekledim. Herhangi bir şekilde anakarta zarar vermedim. Anakarttaki güç kablosunu da çıkarıp BIOS pilini öyle çıkardım. Hala görüntü gelmiyor. Ne yapmam lazım? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar masaüstü PC Windows 10 sıfırlama işlemi yaptım. Sıfırlama bittikten sonra Windows logosu gelince hemen arkasından mavi ekran hatası geldi. Bu durum 5 defadan fazla devam etti. Bende BIOS ekranında yanlış ayar yaptım. Ekran gitti. BIOS pilini çkkarıp biraz bekledim. Herhangi bir şekilde anakarta zarar vermedim. Anakarttaki güç kablosunu da çıkarıp BIOS pilini öyle çıkardım. Hala görüntü gelmiyor. Ne yapmam lazım? Teşekkür ederim.

PSU şebeke elektrik kablosunu çıkarıp, BIOS pilini çıkarın 1 dakika bekleyip geri takın.

Windows'u yeniden kur.
Tekrar yaparsa sabit disk'i değiştir ve yeniden kur.
Ekran gelse windovsu kuracağımda ekran hiç gelmiyor.Birgün öncesine kadar birşey yoktu.

PSU şebeke elektrik kablosunu çıkarıp, BIOS pilini çıkarın 1 dakika bekleyip geri takın.
Denedim.Birdaha deniyeyim teşekkür ederim

Hocam 1001 tane nedeni olabilir. Sistem özellikleriniz neler?
Hocam İ7 nin 10. Nesil işlemcisi
Ekran kartı gt 730 4 gb lık
16 gb ram
Psu tam bilemiyorum 400 watt veya daha fazla olabilir bakmam lazım.
Windovs'un kurulu olduğu disk SSD

Yeni konular

Geri
Yukarı