Bilgisayar montajımı yapabilir miyim?

Spade427

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar parçaları elimde toplamak istiyorum az çok bilgim var ama yine de bana detayına kadar anlatan video atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Az çok bilgi derken neyi kastediyorsun? Kastettiğin şey 1 saatlik sistem toplama videoları izledim ve biliyorum dersen yeterli. Ek olarak işlemci soğutucunun montajına bak yeter. Tavsiye olarak bir şeyi takamıyorsan emin olmadan zorlama, termal macunu elinle dağıtma, anakart altı vidaları doğru yerlere tak, güç kaynağını ters takma yeterli.

Montaj çok zor değildir biraz sabır ve dikkatle kolayca yapabilirsiniz soketleri karıştırma gibi birşey olmaz hepsi farklı ve üzerilerin yazar neyin ne olduğu.

Az çok bilgi derken neyi kastediyorsun? Kastettiğin şey 1 saatlik sistem toplama videoları izledim ve biliyorum dersen yeterli. Ek olarak işlemci soğutucunun montajına bak yeter. Tavsiye olarak bir şeyi takamıyorsan emin olmadan zorlama, termal macunu elinle dağıtma, anakart altı vidaları doğru yerlere tak, güç kaynağını ters takma yeterli.

Fanlar termal macun her şeyi biliyorum ama kablolama da biraz kafam karışık mesela kasanın RGB girişleri falan.

Geri
Yukarı