Bilgisayar Mühendisi İçin Laptop

Adylsha

Hectopat
Daha fazla  
Allah'ın izniyle seneye sınavlara giricem ve istediğim bölüm Bilgisayar Mühendisliği. Buna uygun olarak Laptop almak istiyorum, bunun yanı sıra oyun da oynuyorum LoL gibi CS:GO gibi, bütçe olarak yaklaşık 2.000 TL ile 2.500 TL arası, ancak bu miktar biraz artabilir. Yazın toplamayı düşünüyorum para, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Asus K555UB-XO099D 12GB Notebook
ASUS K555UB CORE İ5 6200U 2.3GHZ-12GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK
İkisi de aynı ürün. Ebrar'da olanda Windows yok, G2A'dan Windows 8.1 Pro keyi alıp yükselt, daha ucuza gelir. Elden almanı tavsiye ederim bilgisayarı internet siparişleri nasıldır bilmiyorum. Bilgisayar mühendislerinin kullandıkları programlar hafif. Pek performans isteyen şeyler değil. SSD alman iyi olur. Programların açılışı ve uygulamayı derlemesi gibi şeyleri kısaltabilirsin. Isınma, fan sesi gibi sorunların ve performans sorunun da olmayacak. Üstüne SSD'de alacaksın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı