Bilgisayar nasıl iade edilir?

Garanti kapsamında iade koşulları yazıyordur. Bir onu okudunuz mu? Yenı aldıysan servise yollarlar. Problem senden kaynaklı degilse iade alırlar. Sen bir şey yapmadıysan sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız siteye iade tabeli oluşturabilirsiniz. Veya bir mağazadan aldıysanız faturası ile gidebilirsiniz. Ayrıca sistemde bir sorun olup iade kabul etmezler ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.

Aldığınız siteye iade tabeli oluşturabilirsiniz. Veya bir mağazadan aldıysanız faturası ile gidebilirsiniz. Ayrıca sistemde bir sorun olup iade kabul etmezler ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
garanti kapsamında iade koşulları yazıyordur bi onu okudunuz mu yenı aldıysan servise yollarlar problem senden kaynaklı degilse iade alırlar sen bişey yapmadıysan sıkıntı yok
Modelini belirtmelisin ve neden iade edeceksin az bilgiyle bir şey söyleyemeyiz.
Kendi kendine yeniden başlatıyor. Garanti kapsamında götürdüm düzelttik bir sorun yok dediler fakat 2 3 gün sonra tekrar devam etti. Yazılımsalmış fakat anakartı değiştirdiklerini farkettim. İnternet kablosunda da bir sorun olmamasına rağmen sürekli internet gidiyor, sadece bilgisayarda,

Sorunu videoya alıp müşteri hizmetlerine kanıt olarak atarsanız iade edeceklerini düşünüyorum. Tabi bu nereden aldığınıza göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı