Bilgisayar nasıl toplanır?

kalinox

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar için ekran kartından işlemcisine her şeyini aldım. Flash bellegıme Windows 10'da yukledim. Şimdi ne yapmalıyım? Bana adım adım anlatabilir misiniz? İlk parçaları anakarta takmaya mı başlayım yoksa daha once yapmam gereken bir şey var mı? Parçaları taktıktan sonra ne yapmam gerekiyor? Ayrıntılı anlatırsanız sevınırım.

Yeni bir bilgisayar için ekran kartından işlemcisine her şeyini aldım. Flash bellegıme Windows 10'da yukledim. Şimdi ne yapmalıyım? Bana adım adım anlatabilir misiniz? İlk parçaları anakarta takmaya mı başlayım yoksa daha once yapmam gereken bir şey var mı? Parçaları taktıktan sonra ne yapmam gerekiyor? Ayrıntılı anlatırsanız sevınırım.

Dostum bu anlatmakla olmaz ki videosunu izlemen lazım eğer hiç bilmiyorsan dokunmanı tavsiye etmem işlemciye zarar verebilirsin.

İlk önce parçaları takmaya başla hangi kablonun nereye geleceğinden emin değilsen bu video yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer hala hiçbir şey anlamadıysan bir bilgisayarcıya götür o yapar :D

Ama yine de kendime güveniyorum bu riskin altına girmek istiyorum dersen bu hocamız çok detaylı anlatıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartının varsa sendekine, yoksa internetten modelini aratarak kullanma kılavuzuna bakarak yap. Hangi parça nereye takılır yazıyor kullanma kılavuzunda. Anakarttan anakarta değişen bir şey bu. Size anlatamayız. O yüzden normalde kenara attığımız sıkıcı kılavuza şuan ihtiyacınız var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı