Bilgisayar oyun oynarken kilitleniyor ve donuyor

Tuncay Yıldız

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben oyun oynarken bilgisayar ekranı birden beyaz bazen yeşil cok nadir siyah oluyor ve hiçbir işlem yapamaıyorum. Kasa çalışmaya devam ediyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum FurMark'den baktıgım da bir sorun gözükmüyor bir türlü çözemedim.
Sistekm özellikleri.
i5 6500.
RX 580 8 GB Sapphire.
8 GB DDR4 Corsair RAM 1200MHz.
500W reveng Power Supply.
Technopc anakart.
file:///C:/Users/pc/Desktop/IMG_2434.jpg

Evet sanırım bende eski bilgisayarimda ayni sorunun yaşıyordum. Ekran siyah olmasa da bir anda donuyordu. Hatta öyle bir seviye gelmiştili Roblox'ta bile yaşanıyordu bu sorun. Hatta profilimde var sanırım:)

Muhtemelen ısınmadan kaynaklanıyor laptopunun alti açık olsun arkasını bir yere yasla. Fan da alabilirsin (istersen önce bilgisayara vantilatör tut ve kapanmiyorsa ona göre fan al) (biraz saçma gibi ama bende bayağı bayağı ise yarıyordu :D)

Evet sanırım bende eski bilgisayarimda ayni sorunun yaşıyordum. Ekran siyah olmasa da bir anda donuyordu. Hatta öyle bir seviye gelmiştili Roblox'ta bile yaşanıyordu bu sorun. Hatta profilimde var sanırım:)

Muhtemelen ısınmadan kaynaklanıyor laptopunun alti açık olsun arkasını bir yere yasla. Fan da alabilirsin (istersen önce bilgisayara vantilatör tut ve kapanmiyorsa ona göre fan al) (biraz saçma gibi ama bende bayağı bayağı ise yarıyordu :D)
laptop değil masaüstü oynarken sıcaklık değerlerine bakıyorum 65 dereceyi geçmiyor

Geri
Yukarı