Çözüldü Bilgisayar oyun sırasında donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Squirex

Hectopat
Masaüstünde YouTube'da vb fareyi sağa sola hareket ettirince bilgisayar donuyor. Eskiden donma sorunu yaşamıyordum fakat Minecraft'a girip çıktığımda bu sorun oluştu uzun zamandır da devam ediyor.
Garip bir şekilde bazen girip bazen düzeliyor.

Masaüstünde YouTube'da vb fareyi sağa sola hareket ettirince bilgisayar donuyor. Eskiden donma sorunu yaşamıyordum fakat Minecraft'a girip çıktığımda bu sorun oluştu uzun zamandır da devam ediyor.
Sistemin ne?

Bir virüs olabilir. Bir bilgisayarın Youtube'da donması hiç normal değil. İsterseniz Malwarebytes ile taratabilirsiniz.

Benim de öyle bir sorunum var, fareyi sağa sola döndürdüğünde donuyor. Döndürdüğün yer Google Chrome ise, onun CPU kullanımı %40'sa %70'e çıkıyor. Yüksek Hz'li kullanıyorsan fareyi onu düşürmen lazım. Farenin yazılımı varsa indir düşür.

Hiç normal değil. Dediğim gibi Kaspersky veya Malwarebytes ile sistemi Tam Taratın.

Virüs ile alakı değil bence.

Benim de öyle bir sorunum var, fareyi sağa sola döndürdüğünde donuyor. Döndürdüğün yer Google Chrome ise, onun CPU kullanımı %40'sa %70'e çıkıyor. Yüksek Hz'li kullanıyorsan fareyi onu düşürmen lazım. Farenin yazılımı varsa indir düşür.

Virüs ile alakı değil bence.
Yine de denesin bakalım. Çıkmazsa eğer bir şey senin senin yöntemini uygular.

Yeni konular

Geri
Yukarı