Bilgisayar Oyunları Ne Kadar Kota Harcar?

Mert Ekşioğlu

Centipat
Makaleler
1
Bizim evimizde İnternet yok. Haliyle vakit geçmiyor. Peki mobil veriden şu oyunları oynasam ne kadar yer?
  • -LOL(1 maç)
  • -Roblox(saatlik)
  • -BF3(saatlik)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden CS GO oynardım mobil veriden ama 2 el ranked oynamama rağmen 2 - 3mb götürürdü. Yani bu oyunlar update yapmadığı sürece muhtemelen bu civarlarda yer.

@Mert Ekşioğlu League of Legends bir maç ortalama 30 dakikadan 25 MB civarı götürür. Diğerleri için bir şey diyemeyeceğim.
@revo61 eski dediğin ne kadar eski dostum ? O dediğinin mümkün olduğu hiç sanmıyorum. Lütfen yanlış bilgi vermeyelim. 1 rekabetçi maçı ortalama 20-22 round üzerinden en az 50 MB yemektedir.

@Mert Ekşioğlu League of Legends bir maç ortalama 30 dakikadan 25 MB civarı götürür. Diğerleri için bir şey diyemeyeceğim.
@revo61 eski dediğin ne kadar eski dostum ? O dediğinin mümkün olduğu hiç sanmıyorum. Lütfen yanlış bilgi vermeyelim. 1 rekabetçi maçı ortalama 20-22 round üzerinden en az 50 MB yemektedir.

3 yıl önce kablosuz internette evdekiler çok bağlanınca mobil veriyi açardım 90-100 ping olmasına rağmen yine bu şekilde oynardım. Söylediğin gibi 50 MB yediğini hatırlamıyorum ama doğrudur yani diyecek birşeyim yok. Denemek lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı