Bilgisayar satış sitesi önerisi

Sarlex

Femtopat
Daha fazla  
Bana ucuz ve kaliteli, güvenli bir bilgisayar sitesi veya siteleri söyler misiniz? Bilgisayar bakıyorum da. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe nedir?

Bu sitelere bakabilirsiniz.

Bütçe nedir?

Bu sitelere bakabilirsiniz.

20 25bin hocam

Bütçenizi belirtin, ona göre öneri yapalım. Kafanıza göre almayın.

• Vatan Bilgisayar.
  • PcKolik
  • Gaminggentr
  • Gençer Gaming.
  • QP Bilişim.
  • İtopya
  • Sinerji
  • İnventus
  • GameGaraj

Bütçemi belirttim hocam maximum 25 bin.

Anakartı Asus B450M-K II modelini seçip SSD'yi Kioxia Exceria seçerseniz 20K ediyor.

Alternatif olarak bunları önereyim:

Bu sistem de gayet iyi. Arkadaşın dediği gibi anakartı B550 yapın. Bir de kasayı bence Lian Li yapın. Mevcut kasa hava sirkülasyonu açısından sıkıntılı biraz.

Bu sistem de gayet iyi. Arkadaşın dediği gibi anakartı B550 yapın. Bir de kasayı bence Lian Li yapın. Mevcut kasa hava sirkülasyonu açısından sıkıntılı biraz.

Kasayı ben Thermaltake S200 olarak görüyordum fotoğrafta. Anakartı değiştirmeyip kasayı ve SSD'yi değişmeli hocam. SSD vadettiği hızları veremiyor diye biliyorum. 500₺ daha artarsa bütçe anakart B550M DS3H yapılabilir.

Kasayı ben Thermaltake S200 olarak görüyordum fotoğrafta
Evet hocam görselde öyle gözüküyor fakat özellikler kısmına bakın, NZXT H510 koymuşlar. Muhtemelen elde kalıp satılmayanları böyle hazır sistem aracılığıyla satıyorlar. Flow modeli olsaydı tadından yenmezdi.

Neyse, dediğim gibi o sistem uygun gibi. Kasayı değiştirse iyi olur benim fikrimce. SSD bence de değişmeli zaten. MLD berbat bir SSD. Onun yerine Samsung 980 de seçilebilir. Her ne kadar DRAM'siz olsa da iş görür. MLD'den iyidir. Kasa + Samsung 980 + B550 yapınca bütçesi tam yetiyor.

Geri
Yukarı