Çözüldü Bilgisayar siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bloodyy

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum güncelleme gelmişti bende yeniden başlat ve güncelleye bastım, %30 civarında bilgisayar kendi kendine yeniden başlattı. Açıldığında şifremi girdim fakat siyah ekranda kaldı CTRL alt delete yapıp görev yöneticisini açtım yeni görev çalıştıra Explorer.exe yazdım fakat bir işe yaramadı. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Hocam, Shift'e basılı tutarak "Yeniden Başlat"a tıklayın, Ardından, seçeneklerden Sistem Geri Yükleme ile güncellemeden önceki tarihe geri yükleme yapın, daha sonra tekrar güncellemeyi deneyin.
Hocam, Shift'e basılı tutarak "Yeniden Başlat"a tıklayın, Ardından, seçeneklerden Sistem Geri Yükleme ile güncellemeden önceki tarihe geri yükleme yapın, daha sonra tekrar güncellemeyi deneyin.

Çözüm
Çok teşekkürler. Sorun çözüldü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı