Bilgisayar siyah ekranda kalıyor

BrkDeniz

Hectopat
Merhaba. AMD bilgisayarım birkaç gündür açılırken bazen siyah ekranda kalıyordu. Bugün ekran kartı güncellemesi yaptım güncelleme sonunda ekran komple donuyor fare bile hareket etmemeye başladı. Güç tuşu ile kapayıp başka sürümler denedim aynı sorunlar oldu. En son bilgisayar kendi onarıma attı sıfırlama denedim sıfırlandı yeniden başlarken yine siyah ekranda kaldı ne yapabilirim başka?

Dosya Ekleri

• 20240509_221339.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun çıktı derken işletim sistemini indirirken mi yoksa indirdikten sonra siyah ekran mı çıktı?
Yok windows kurulumu düzgün yaptım yine pc donuyor. Ekran kartı driverı yükleyince pc gidiyor. Aygıt yöneticisinde bir ara sorun gözükmedi şuan yine ünlem var

Yok windows kurulumu düzgün yaptım yine pc donuyor. Ekran kartı driverı yükleyince pc gidiyor. Aygıt yöneticisinde bir ara sorun gözükmedi şuan yine ünlem var
Aygıt yöneticisinde ekran kartına sağ tıklayıp özellikler tuşuna tıkla. Orada hata kodu varsa buraya at.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…