Bilgisayar SU650 SSD'yi görmüyor

SSD'yi ilk aldıktan bir süre zarfı içinde sorunsuz bilgisayarımı ve SSD'yi kullandım ancak Windows 10 güncellemesinden sonra bilgisayarım SSD'yi görmemeye başladı ve ilk açılışta ekrana "Reboot and Select proper Boot device or ınsert Boot media in selected Boot device and press a key" yazısı geliyor ve bilgisayarım açılmıyor. Bilgisayarımda bir adet SSD ve bir adet HDD var işletim sistemim SSD içerisinde. Format attım ama düzelmedi.

1562149368181.jpegIMG_20190703_132405.jpegIMG_20190703_132346.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşayan birkaç insan daha var forumda. Kronik bir sıkıntı olduğunu tahmin ediyorum SU serilerinde. Diğer serilerde çok hataya rastlamadım.

Aynı sorunu yaşayan birkaç insan daha var forumda. Kronik bir sıkıntı olduğunu tahmin ediyorum SU serilerinde. Diğer serilerde çok hataya rastlamadım.
Ya bide şöyle bir şey var ssd de sıkıntı olsa ssd'yi hiç bir zaman görmemesi gerekmiyor mu bi de format flaşımı taktığımda ssd nin yerinde görünüyor kurulumunda mı bir hata yaptım anlamadım.

hayır bazı bölümleri bozulmuş olabilir.Şöyle düşün bir sistem var bir yere bir şey yazıyor.Yazıyor yazıyor yazıyor sonunda bozuk bir yere geliyor ve hata veriyor şuan bendede aynı hata var ama benimki arada siyah ekran veriyor yenidenm başlatınca düzeliyor banada yardım edin.

Geri
Yukarı