Bilgisayar toplama mı alınmalı hazır mı?

İlginç

Zeptopat
Bilgisayarlar hakkında en ufak teknik bilgim yok. Ne ne işe yarar performansı nasıl etkiler. Bilgisayarın bakımı nasıl yapılır? Bilgisayar toplama mı alınır hazır mı alınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarlar hakkında en ufak teknik bilgim yok. Ne ne işe yarar performansı nasıl etkiler. Bilgisayarın bakımı nasıl yapılır? Bilgisayar toplama mı alınır hazır mı alınır?
Bence toplama almak daha mantıklı, ben 3 yıl önce aldığımda öyle yapmıştım. Elinde yüklü miktarda para yoksa indirim kovalayıp her parçayı alıp en son da birleştirebilirsin. Etrafında biri olmasa bile tanıdık birileri illa vardır anlayacak ama bu uzun sürer sabır gerektirir biraz. Hazır sistemlere bakabilirsin bütçene göre.

Bence toplama almak daha mantıklı, ben 3 yıl önce aldığımda öyle yapmıştım. Elinde yüklü miktarda para yoksa indirim kovalayıp her parçayı alıp en son da birleştirebilirsin. Etrafında biri olmasa bile tanıdık birileri illa vardır anlayacak ama bu uzun sürer sabır gerektirir biraz. Hazır sistemlere bakabilirsin bütçene göre.
Tanıdık var
Birleştirme kısmını kendi başıma yaparsam kesin kısa devreyle parçaları bozarım. Ayrıca kaç parça gerekiyor. Ve hangi parça neyi etkiliyor. Bunlara bir bakayım.

Tanıdık var
Birleştirme kısmını kendi başıma yaparsam kesin kısa devreyle parçaları bozarım.
Dostum parçalar elinde olduktan sonra bence birleştirmeyi dert etme bi şekilde yardımcı olucak birileri çıkar arkadaşların tanıdıklarından falan. Kendin parçaları taksan bile kablolar karışık bayağı ama sırf takamam diye toplama almayı esgeçme derim. Bütçen varsa hazır sistem almak sana daha mantıklı olur bence.
Bütçen nedir ya da kafanda bi miktar var mı?

Dostum parçalar elinde olduktan sonra bence birleştirmeyi dert etme bi şekilde yardımcı olucak birileri çıkar arkadaşların tanıdıklarından falan. Kendin parçaları taksan bile kablolar karışık bayağı ama sırf takamam diye toplama almayı esgeçme derim. Bütçen varsa hazır sistem almak sana daha mantıklı olur bence.
Bütçen nedir ya da kafanda bi miktar var mı?
Kafamda tam bir miktar yok. Çünkü en ufak bir bilgim yok.
Bir iki arkadaşım vardı ama numaraları kullanım dışı.
Ama o zamana kadar zaten bilgisayardan anlayan arkadaş bulurum.
Bilgisayarcılara pek güvenim yok:
images (12).jpeg

Kafamda tam bir miktar yok. Çünkü en ufak bir bilgim yok.
Bir iki arkadaşım vardı ama numaraları kullanım dışı.
Ama o zamana kadar zaten bilgisayardan anlayan arkadaş bulurum.
Bilgisayarcılara pek güvenim yok:
Eki Görüntüle 1749077
Cidden Bilgisayarcılara güvenme dostum. Acelem yok diyorsan indirim kovala ve önce ekran kartı işlemciden başlayarak toplamaya başla. O kadar süre beklemem diyorsan hazır sistem araştır.

Hazir sistem satan sitelerden kendine göre bir sistem seçip özelleştirebilirsin. Hem ugraşmamış olursun. Hem parça uyumluluğu konusunda sorun yaşamazsın. Seçtigin parçalara göre onlar sistemi kurup sana gönderirler.

Hazir sistem satan sitelerden kendine göre bir sistem seçip özelleştirebilirsin. Hem ugraşmamış olursun. Hem parça uyumluluğu konusunda sorun yaşamazsın.
Aynen parçaları istediğin gibi seçiyorsun onlar kurup gönderiyor sana monitör alıp takmak kalıyor xd. Uğraşmak istemiyorum dersen öyle yapabilirsin dostum

Hazır bence mantıksız. İkinci el eşya koyuyorlar. Benim arkadaşıma mining yapılmış ekran kartı gönderdiler. Toplamada hem malzeme kaliteli, sıfır ve sorunsuz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı