Bilgisayar toplama önerileri (4.000 ila 7.000)

Forgos

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bir suredir technopat sosyali takip ediyorum. Malum lys yaklaşıyor calisma temposu azaldi bu sayade konuyu açmak için vakit bulmuş oldum. Elimde 6 sene önce aldığım bir laptop var. Toshiba Qosmio X505-Q865 (özelliklerini uygun olunca konuya ekliycem).

Sistemi 2 hafta sonra kurmayı planlıyorum. Sistemi daha çok oyun oynamak için kullanicam ve beni en az 4 sene goturmeli. Asil merak ettiğim bu kadar para ödeyip şuan sahip olduğum laptopun ne kadar üstüne cikarim. Sadece küçük bir performans farkı olcaksa bir kac sene sonra topliyabilirim. Monitor icin bana g-sync teknolijisine sahip monitorler onerildi. Monitore ayni zamanda ps3umu baglamak istiyorum. Yeterince spesifik oldum mu bilemiyorum ama umarim bana bir kaç fikir verebilirsiniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3.500 TL ye sanırım iyi bir sistem topladım.bana kalırsa paranın hepsini bir bilgisayara vermemen.

Anakart:MSI Z97 GAMING 3 1150
İşlemci:INTEL Core i7 4790K 4.0GHz
Bellek:CORSAIR 2x4 8GB 1600MHz
Ekran Kartı:SAPPHIRE R9 290 TRI-X
Harddisk:WD 1TB 7200RPM
SSD:KINGSTON HyperX 3K 120GB
Kasa:COOLER MASTER HAF 912 80+ 750W
Güç Kaynağı:Kasaya dahil.

Üstad buda AMD;

Anakart:ASUS M5A99FX PRO R2.0 AM3+
İşlemci:AMD FX 9590 4.7GHz
Bellek:CORSAIR 2x4 8GB 1600MHz
Ekran Kartı:Sapphire R9 290X TRI-X
Harddisk:WD 1TB 7200RPM
SSD:KINGSTON HyperX 3K 120GB
Kasa:ZALMAN Z3 Plus Middle Tower
Güç Kaynağı:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı