Bilgisayar Toplamak İçin Çalışmak

emir_78

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Ben ve kuzenim PC toplamak istiyoruz. Ben 15, o 14 yaşında. Maalesef aile almıyor. Bursa'da yaşıyoruz ve eve 5 dk mesafede Bursa'nın en büyük parkı bulunuyor. Genellikle yürüyüş ve piknik için geliyorlar ve gerçekten çok büyük. Biz de kuzenle bir tartı alıp parkın giriş tarafına oturup (park yuvarlak yani bir tur atan her türlü oradan geçecektir) isteyen olursa 1 TL'ye tartmayı düşünüyoruz. Sizce mantıklı mı, güvenlik bir şey der mı? Cevabınızı bekliyorum.

Yürüyüş yapanların muhtemelen çoğu kilo vermek için geliyor ve biz de isteyenin kilosunu tartıcaz tartı ile ve maalesef PC hakkında çok bilgim yok oyun oynamak için istiyoruz

Yürüyüş yapanların muhtemelen çoğu kilo vermek için geliyor ve biz de isteyenin kilosunu tartıcaz tartı ile ve maalesef PC hakkında çok bilgim yok oyun oynamak için istiyoruz.

Yani hocam artık neredeyse herkesin evinde tartı var gelmezler bence. Onun yerine annenizden yardım alıp örgü oyuncak yapıp satsanız daha mantıklı olur.

Belki park diyince aklınıza çok küçük bir yer geliyor olabilir ama gerçekten çok kalabalık oluyor yani 100 kişinin 1 i bile tartılsa çok rahat günde 100 lira hatta daha fazla kazanırız

Deneyin birkaç gün. İstediğiniz gibi kazanırsanız devam edersiniz. Düzenli gelenler için tablo tutmak da mantıklı olacaktır. Böylece insanlar motive olacaktır ve devamlı müşteri olacaklardır.

Bu devirde insanlar çok utangaç kimse tartılıp rezil olmak istemez onun yerine su satılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…