Bilgisayar toplarken dolandırıldım

20 bin TL'ye 4060 Ti bilgisayar aldım, monitör ile 25'e falan denk geldi, çok büyük dolandırılmışsınız hocam. Umarım paranızı geri alabilirsiniz.

Hocam en azından bu kadar masrafdan idealdir, kendiniz gidip İtopya, vatan gibi yerlerden alabilir ya da toplayabilirdiniz.
Evet ben internetten toplamayı dedim, bunda kesinlikle haklısınız
Akılsız başın cezasını ... oldu ama hakkımı arayacağım. Hiçbir şey olmazsa bile 3 gecedir işe uykusuz gidiyorum, o da uykusuz kalacak. Tüketici heyeti memuru bugün sen fatura istemedin diye sana hiçbir şey olmaz ama o 50*3 150 ceza yer dedi. Bu gece rahat uyusun bakalım artık..

Herkes hata yapar hocam, daha kötüsünü yaşayanlar var. Ben olsam gider hesabını sorardım. Sağlık olsun.

Herkes hata yapar hocam, daha kötüsünü yaşayanlar var. Ben olsam gider hesabını sorardım. Sağlık olsun.
Sordum zaten bana kazıkçı deme 2 çocuğumu görmek nasip olmasın ki bla bla konuşuyor yeminlerle

Sordum zaten bana kazıkçı deme 2 çocuğumu görmek nasip olmasın ki bla bla konuşuyor yeminlerle
Yanımda gelen abi de dedi, bu iş böyle çözülmeyecek yoksa birbirimize gireceğiz ve yine kazıklanmış olarak kalacağım. Mahkemeye artık

Basın mahkemeyi hocam.

Bilgisayar toplama hakkında bilginiz yoksa öyle risklere girmeyin, güvenilir sitelerden bütçenize uygun hazır bir sistem sipariş edin. Yani kusura bakmayın da konu hakkında hiçbir şey bilmeden rastgele bir bilgisayarcıya gidip onun lafına güvenmek "gelin beni dolandırın" demek gibi olmuş.

Elinizde fatura yok birşey yok, şikayetçi olduğunuzda adam "ben o sistemi kendisine 8000 liraya sattım, o fiyata toplanabilecek en iyi sistem buydu" falan derse ne diyebilirsiniz? Hatta onu geç bilgisayarı size satan kişinin o adam olduğunu nasıl ispat edeceksiniz? Siz yine bir şansınızı deneyin ama mahkemeden birşey çıkacağını sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…