Bilgisayar Üzerinde Oyun Oynamak Dışında Neler Yapılabilir?

Nocsted

Decapat
Makaleler
2
Merhabalar, sizlere önce kendimi tanıtmak istiyorum. İsim veya yaş, şehir olarak değil de sanal alem ile olan bağlantımı örnek göstermek gibi. 2007 Yılında daha 8 yaşında iken bilgisayar ile tanıştım ve bugün 2019 yılına kadar oyun bağımlısı ve oyunlardan cidden zevk alan biriydim. Sistemim yetersiz olduğu için bugünün popüler ve iyi oyunlarını oynamam ne yazık ki mümkün değil, düşük ayarlarda bile. Lise bitti ve artık iş hayatına atılacağım yakın zamanda, bende artık oyunlara ara vermeyi düşündüm bir süre, ve bilgisayarda olan vaktimi en verimli şekilde geçirmek isterim.

- Photoshop, Video Düzenleme uygulamalarını öğrenmeyi çok isterim fakat Korsana karşı olduğum ve fiyatlarından dolayı programları alamadığım için bu tarz önerileri istemiyorum.

- Yazılım ile ilgilenmiyorum, kodlama öğrenmek bana güzel gelmiyor.

Bilgisayarda neler yapıyorsunuz? Bir gününüz nasıl geçiyor?

Dil öğrenmek için kullanılabilir.

Telefonda kullanılması zor ama bilgisayarda kullanılması daha kolay olan uygulamalarla iş yapılabilir.

Film - dizi izlenip, ilginiz ve merakınız varsa çeşitli montajlar yapabilirsiniz.

Yani yelpaze çok geniş. Ne ihtiyacı duyuyorsanız yapabilirsiniz. Kimisi işi için kullanır, kimisi oyun, kimisi ders, kimisi film - dizi için. İnsanların ilgi alanlarına kalıyor.

Unity çalışa bilirsin oyunlar genelde bu programda yapılıyor ve emin ol bir seneryo yap ve orta derece iyi olsun direk 3500 liraya işe başlarsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı