Bilgisayar üzerinden Windows 10 format atma

undied0123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bazı sıkıntılardan dolayı USB ile format atamıyorum fakat elimde ISO dosyası var ve ISO dosyasının içinde setup vardı. Açtığımda Windows kurulumu başlıyor. Belki bilgisayara bir şey olur diye iptal ettim bilgisayar üzerinden format atsam sıkıntı çıkar mı? Şu anda zaten Windows 10 yüklü ama temiz bir şekilde baştan yüklemek istiyorum.

Yanlış bilmiyorsam öyle olmuyor. Eğer bu tarz bir çözüm istiyorsan Ayarlar- Kurtarma- Fabrika ayarları yolunu izleyerek format atabilirsiniz.

Temiz şekilde Windows kurmak istiyorsanız; USB içindeki Windows yazılımının önyüklemeli olarak yazıldığından emin olun. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıp, BIOS'un önyükleme cihazları sayfasını açın. USB üzerinden önyükleme sağlayın. Bu sayede Windows'u temiz olarak kurabilirsiniz. Tabii alternatif olarak da Windows'u Sıfırla seçeneğini kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı