Çözüldü Bilgisayar USB diski görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirhan2020

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sorun bugün başladı. USB'de dengesizlik veya bozukluk. Bilgisayar USB diski okumuyor, arızalı diyor. Bir de dosya gezginini açtığımda USB disk falan gozukmuyor. Direkt resim gibi dosyalar gözüküyor. Ne yapabilirim? Windows 10.

Dosya Ekleri

• tehcc.PNG
    tehcc.PNG
    115,7 KB · Görüntüleme: 32
Arkadaşlar bu sorun bugün başladı. USB'de dengesizlik veya bozukluk. Bilgisayar USB diski okumuyor, arızalı diyor. Bir de dosya gezginini açtığımda USB disk falan gozukmuyor. Direkt resim gibi dosyalar gözüküyor. Ne yapabilirim? Windows 10.

Rufus kullanarak herhangi bir dosyayı USB'ye yazdırıp sonra biçimlendirmeyi dene, sabah bozulan usbmi böyle tamir ettim.

Rufus kullanarak herhangi bir dosyayı USB'ye yazdırıp sonra biçimlendirmeyi dene, sabah bozulan usbmi böyle tamir ettim.

İyi de PC okumuyor ki? Nasıl görsün USB diski?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine de teşekkürler, bu videodan çözdüm sorunu (1.Adımda Çözdüm)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı