Bilgisayar vs konsol

Laptoptubunu satsa kim alır. Alsalar bile ne kadar para verirler ki sistem toplasın.

Hocam laptop kasa gibi değil cok hızlı satılır 500 TL eder diye düşünüyorum.

2500'e güzel PC alınır PS4 de alınır fakat oyunlar pahalı olduğu için PC'yi tercih etmesi daha iyi.

Hocam laptop kasa gibi değil cok hızlı satılır 500 TL eder diye düşünüyorum.

2500'e güzel PC alınır PS4 de alınır fakat oyunlar pahalı olduğu için PC'yi tercih etmesi daha iyi.
2500'e pc nerede var ? Siz nerede yaşıyorsunuz ?

2500'e PC nerede var? Siz nerede yaşıyorsunuz?

İ5 3470 işlemci - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 1030264744

Pazarlık ile 2500 toplanır. Bir de ekran kartı araştırılırsa daha iyisi bulunur.

Merhaba benim şu an 2000 TL param var. Laptopta da Pentium işlemci bir de 4 GB RAM var. sizce bilgisayarı geliştirmek mi daha mantıklı yoksa PlayStation 3 veya PlayStation 4 konsol almak mı?
Bence 2000 TL'ye pc alacağına ps3 al alacağın pc tost makinesi olur

O bütçede oyun için alınacaksa, kırık bir ps4 alıp oyunun dibine vurmak daha mantıklı. Güncel oyunları oynamak için 3 yıllık gamepass ultimate ile birlikte xbox series s almak var ama, o bütçenizi baya aşacaktır.

Bence 2000 TL'ye PC alacağına PS3 al alacağın PC tost makinesi olur.

Benim aklımda bir sürü soru var PlayStation 3 mü alayım? PlayStation 4 mü ve bunların ne kadar hafızalısını ve hangi modelini alacağım.

Bence yeni nesil oyun oynamayı seviyorsan ve bütçen iyiyse PS4 al.

Ben geçen gün PlayStation 4'te ilk kez oynadım gayet hoşuma gitti bir de kırılabiliyormuş galiba 1599 TL'ye PlayStation 4 buldum ama fat kasa ve 500 GB alsam mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…