Bilgisayar yanlış ekran kartı sürücüsünü kurdu

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Benim HP 15-BA003NT model bilgisayarım var. Bilgisayarcıya vermiştim laptopumu fan ve bataryasını değiştirmişti gayet memnunum kullanıyorum fakat ekran kartı normalde bu bilgisayarda ve kendi sitesinde de R5 M430 ekran kartı vardı. Bilgisayarcıya formatta atmasını istemiştik. Kendisi formatlamış fakat içinde ekran kartı R5 M330 yazıyor. Bilgisayarcı yanlış kurmuştur diye ayrıyeten kendimde format attım. Fakat Windows kendisi yine R5 M330 kurmuş. Bilgisayara UEFI Windows 10 kurmuştum AMD'nin kendi sitesinden indirmek istedim Driver'ı fakat resimdeki şekilde bir yazı gördüm. Ben şimdi ne yapmalıyım? Bu driver yanlış anlamadıysam Legacy için. Bilgisayarda normalde R5 M430 var fakat R5 330 kurulu. Bu durumu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

legacy sorunu.png

legacy sorunu 2.png

Merhaba. Benim HP 15-BA003NT model bilgisayarım var. Bilgisayarcıya vermiştim laptopumu fan ve bataryasını değiştirmişti gayet memnunum kullanıyorum fakat ekran kartı normalde bu bilgisayarda ve kendi sitesinde de R5 M430 ekran kartı vardı. Bilgisayarcıya formatta atmasını istemiştik. Kendisi formatlamış fakat içinde ekran kartı R5 M330 yazıyor. Bilgisayarcı yanlış kurmuştur diye ayrıyeten kendimde format attım. Fakat Windows kendisi yine R5 M330 kurmuş. Bilgisayara UEFI Windows 10 kurmuştum AMD'nin kendi sitesinden indirmek istedim Driver'ı fakat resimdeki şekilde bir yazı gördüm. Ben şimdi ne yapmalıyım? Bu driver yanlış anlamadıysam legacy için. Bilgisayarda normalde R5 M430 var fakat R5 330 kurulu. Bu durumu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1159850

Eki Görüntüle 1159851

Hocam legacy sorun çıkarmıyor.
Ve ekran kartınız neyse onu kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı