Bilgisayara 3 monitör bağlama

popu1er

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım ve Düzenleme
Merhaba elimde "msi gt630 ddr3 2gb" ekran kartı mevcut ve bir hdmi çıkışlı olmak üzere 3 adet monitör var 2 monitörü sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyorum ancak 3. monitörün çalışmasına izin vermiyor. 2 monitör arasında seçim yapmak zorunda kalıyorum HDMI veya VGA arasında Herhangi bir aparatla 3 monitör çalıştırma şansım var mı? Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum 8.1'e tükseltsem 3 monitörü destekler mi? yani işletim sistemi ile alakalımıdır?

Bilgim dahilinde yazacağım hatam varsa düzeltirler;
Bir çok ekran kartı sadece iki adet ekrana izin verir. Az sayıda olan ekran kartları 2 den fazla ekran bağlamaya izin verir. Senin ekran kartın hala piyasada varsa sıfır olarak düşük bir ihtimalde olsa aynısından bulup SLI yaparak bunu 3 ve 4 e çıkarabilirsin. Ama bunun için bir servisten yardım alsan daha iyi olur çünkü ekran kartlarının aynı anda çalışması için belirli uyumluluk kuralları mevcut aksi taktirde sorun oluşabiliyor (Tabi ki SLI için anakart desteği da şart)

Bilgim dahilinde yazacağım hatam varsa düzeltirler;
Bir çok ekran kartı sadece iki adet ekrana izin verir. Az sayıda olan ekran kartları 2 den fazla ekran bağlamaya izin verir. Senin ekran kartın hala piyasada varsa sıfır olarak düşük bir ihtimalde olsa aynısından bulup SLI yaparak bunu 3 ve 4 e çıkarabilirsin. Ama bunun için bir servisten yardım alsan daha iyi olur çünkü ekran kartlarının aynı anda çalışması için belirli uyumluluk kuralları mevcut aksi taktirde sorun oluşabiliyor (Tabi ki SLI için anakart desteği da şart)
Bilgi için teşekkür ederim. Araştıracağım.

merhaba benim 3 adet monitörüm var 3 ekran bağlamak istiyorum ama 3 monitörü görüyor fakat 3. monitöre ekran gelmiyor bunu nasıl çözebilirim?
ekran kartım rx 6600 8 gb
2 display port
1 hdmi
2.monitör dönüştürücü ile hdmıya takılı

Yeni konular

Geri
Yukarı