Bilgisayara format atınca Steam kayıtları bulutta duruyor mu?

Mantartabanca

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar birazdan format atacağım fakat şu an Steam üzerinden God of War oynuyorum ve hikayede bayağı bir ilerledim. Format atarsam Save'lerim silinir mi yoksa Steam'de kaydoluyor mu?

Steam bulut kayıtların durur. Ancak Epic'deki kayıtlar durmuyor.

Emin olmak için bulut kayıtlarını tekrar yükleyebilirsin. Ardından sanırım indirme kısmı da vardı oradan indirip Drive gibi bir platformda yedekleyebilirsin.

Her oyunun bulut desteği olmuyor. Bunu Steam de oyunun ismine sağ tıklıyarak bulut desteği olup olmadığna bakarak anliyabilirsin. Ancak sana tavsiyem bulut desteği olsa bile cok önemli oyunlarının save dosyasını yine de elinde bir harici HDD'ye al. Bulut desteği olsa bile bazen bozuk yükleyip saveler çalışmaya biliyor.

Her oyunun bulut desteği olmuyor. Bunu Steam de oyunun ismine sağ tıklıyarak bulut desteği olup olmadığna bakarak anliyabilirsin. Ancak sana tavsiyem bulut desteği olsa bile cok önemli oyunlarının save dosyasını yine de elinde bir harici HDD'ye al. Bulut desteği olsa bile bazen bozuk yükleyip saveler çalışmaya biliyor.

Warband oynarken başıma geldi. Format atmam gerekti ve Steam clouda güvenerek biraz da unutarak save dosyalarımı yedeklemedim. 400 günlük saveim silindi.

Warband oynarken başıma geldi. Format atmam gerekti ve Steam clouda güvenerek biraz da unutarak save dosyalarımı yedeklemedim. 400 günlük saveim silindi.

Benim de bir yayıncı arkadaşımın başına geldi. ETS 2 oyununda save i almadı Cloud'a yedekliyor dedi. 7 yıllık save gitti. Başka birisinin saveni alsa da adam oyundan soğudu.

Benim de bir yayıncı arkadaşımın başına geldi. ETS 2 oyununda save i almadı Cloud'a yedekliyor dedi. 7 yıllık save gitti. Başka birisinin saveni alsa da adam oyundan soğudu.

Benimki enazından oyuniçi 400gün ve hileyle falan 5dakikada direkt aynı noktaya getiririm o yüzden çok üzülmüyorum. Ama arkadaşına bayağı üzüldüm geçmiş olsun.

Tamamdır arkadaşlar çok teşekkür ederim. Cloud Save'e güveniyordum çünkü, iyi oldu uyarmanız.

İnsan evladını kaybetmiş gibi üzülür. 7 yıllık save nedir?

Geri
Yukarı