Bilgisayara format attıktan sonra ne yapılmalı?

ardayvl

Hectopat
Bilgisayara format attım. Windows 10'a döndüm.
AMD Chipset driver indirdim kurdum.
Ekran kartı driverını kurdum.
AMD Raid Driver indirdim kurarken hata verdi sebebi nedir? (Amd raid driver ne onu bilmiyorum.)
AMD StoreMİ adlı şeyi indirince de hata aldım.

Ekran Kartı: Galax GTX 1650super • İşlemci: R3 3100 Ram: • 16gb 3200MHz ram • Anakart: Colorful B450m-hd • Güç Kaynağı: Aerocool Cylon 500watt 80+ • İşlemci Soğutucu: Aerocool Air Frost 4 • M2 SSD: Corsair MP510 240 GB • SSD: Sandisk ssd plus 480gb • Kasa: Aerocool Zauron Saturn • Monitör: Rampage RM-344 • Klavye: Gamepower Ogre • Fare: Razer Viper Mini • Kulaklık: Gamepower Mihawk • Telefon: İphone 11

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam telefonunuza kadar yazmanıza gerek yoktu sakin :D
Sanırım önemli olan sürücüleri kurmuşsunuz. Bir de Windows Update'den güncellemeleri denetleyin. O da belki birkaç sürücü kurar. Ardından uygulamalarınızı, oyunlarınızı vb. yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonra bir şey yapmanıza gerek yok RAR kunalnıyorsanız RAR indirin ISO kunlanıyorsanız ISO indirin vb şeylere ityacınız olabilir dağa önceden kunlanıyorda olabilirsiniz.
Ekran kartı + AMD chipset kurduysanız gerisine çok da gerek yok. Normal kullanıma devam edebilirsiniz.

Bence çok mantıklı değil gibi.

Zaten sürücüleri kurduktan sonra silsin programı hep tarama yapacak arkada günceleştirme yapacak aryıacak ping yapacak yoracak arkada o yüzden bikere yaptıktan sonra programı tamamen silsin. Ben her format atığımda yapyırom hiç sorun la karşılaşmadım.

Hocam telefonunuza kadar yazmanıza gerek yoktu sakin :D
Sanırım önemli olan sürücüleri kurmuşsunuz. Bir de Windows Update'den güncellemeleri denetleyin. O da belki birkaç sürücü kurar. Ardından uygulamalarınızı, oyunlarınızı vb. yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.
Tamam onları biliyorumda AMD Raid Driver nedir niye kurulmadı bende. Moderatör yazmış sistemi imzadan kopyalayıp yazmış.

Ninite üzerinde ihtiyacın olacak tüm programları seçip kendine tabldot bir kurulum hazırlayabilirsin. :)

Tamam onları biliyorum da AMD Raid Driver nedir niye kurulmadı bende? Moderatör yazmış sistemi imzadan kopyalayıp yazmış.
Anladım. AMD Raid Driver hakkında benim de bir bilgim yok. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır diye umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı