Bilgisayara iki mikrofon birden bağlanabilir mi?

Ben kim alıntı kim yani ...
50 dakika önce yazdığın bir mesaj olduğu için düzenleme hakkın olduğunu bilen tek kişi değilsin.
Yalnızca ufak bir mizah yapmıştım, yoksa ne sen, ne de ben bu kadar ufak şeylerden ceza yemeyiz merak etme. Yaptığınız her şeyde "Lan acaba ceza yer miyim?" diye düşünmeyin, dikkatli olup keyfinize bakın derim :)

Adsız.jpg

2012'deki konu :D, zamanda yolculuk yapmış arkadaş. Bu arada 4 yıldır bu forumda aktifsiniz, gerçekten helal olsun...

Bu arada 4 yıldır bu forumda aktifsiniz, gerçekten helal olsun...
Çok teşekkür ederim, 5 yıla yakındır buradayım doğrudur :) Bunca zamandır ne tek kuruş kar elde ettik ne de kendi reklamımızı yaptık :) Yalnızca sevdiğimiz adamları örnek alıp 3-5 satır şey öğrendik ki öğrendiğimizi de paylaşmayı ihmal etmedik hiçbir zaman. Bilgimizi iyiye kullandık sürekli.

Ben boş vakitlerimi buranın varlığının devamı için düşünmeden harcamaya hazırım, bu şekilde düşünen daha birçok üye de vardır mutlaka. Bize bu platformu sunanlar çok daha fazla emek harcamıştır. Onların, emeklerinin karşılığını alıyor olabilmesinden de çok büyük mutluluk duyarım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı