Çözüldü Bilgisayara uyku modu zarar verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sayslowman

Decapat
Hepinize selamünaleyküm. Arkadaşlar, ben sabah 8'de uyandım. Derslerim vardı ama ben oruçlu olduğum için çok geç uyumuştum. Uyukalmışım ve bilgisayarım 4 saat uyku modunda kalmış. Bir sorun olur mu?

@Recep Baltaş.

Hocam dersteydim kontrol edemedim kusura bakmayın. Ben alacağım bilgiyi aldım bence konu kapansın. Bu tartışmanın sonu yok çünkü. Sen cahile 40 delil sunarsın inanmaz. O seni delilsiz inandırmaya çalışır.
@B 52 Stratofortress ben sizden bahsetmemiştim ama neyse.
Konunun kilitlenmesi sizin ne işinize yarayacak? @Chitoge Kirisaki'nın bahsettiği bilginin üzerine Recep bey bir soru yöneltti, yanıtlanmasının bir sakıncası mı var? Sonuç olarak, bilginin sonu yoktur. Ayrıca, saçma sapan üslubunuzu düzeltmenizi tavsiye ederim.

Konunun kilitlenmesi sizin ne işinize yarayacak? @Chitoge Kirisaki'nın bahsettiği bilginin üzerine Recep bey bir soru yöneltti, yanıtlanmasının bir sakıncası mı var? Sonuç olarak, bilginin sonu yoktur. Ayrıca, saçma sapan üslubunuzu duzeltmenizi tavsiye ederim.

Ben sadece tartışmanın uzamamasını istiyorum. Yoksa ortada benimle ilgili bir şey yok. İleride herhangi bir sorun yaşayan insan bu konuyu açtığında bizim saçma sapan birbirimizle tartışmamızımı okuyacak.

Ben sadece tartışmanın uzamamasını istiyorum. Yoksa ortada benimle ilgili bir şey yok. İleride herhangi bir sorun yaşayan insan bu konuyu açtığında bizim saçma sapan birbirimizle tartışmamızımı okuyacak.
Ortada tartışma yok, sorunuz üzerine verilen cevaba yönelik gelen bir soru hakkında konuşuluyor. Belki birisi, bu konuda okuduğu bilginin havada kalması yerine kaynaklarla temellerilmiș olmasını isteyip burada yazılanları dikkate almayacak, nereden bilebilirsiniz?
Şu durumda konuyu gereksizce uzatan sizsiniz.

Geri
Yukarı