Bilgisayara virüs girmis olabilir mi?

PowerXitinia

Hectopat
Daha fazla  
Kapatıp PC'ye açtım, açtığımda çözünürlük büyük simgeler falan büyümüştü ve ekranda şöyle bir şey var:

IMG_20240128_171236_547.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ihtimale karşı bir AV taraması yapmayı deneyebilirsiniz, bu saydıklarınız spesifik bir virüs belirtisi değildir.

Kapatıp PC'ye açtım, açtığımda çözünürlük büyük simgeler falan büyümüştü ve ekranda şöyle bir şey var:

Eki Görüntüle 2099642

Görüntü net değil ama Windows 10, Windows 11 de böyle hatalarla karşılaşmadım virüsten olup olmadığı tartışılır ama bir vürüsün bu şekilde çözünürlülük değiştirdiği bir senaryo görmedim.

Windows 11 PC açılmıyor Kaspersky ve Defender ile tarattim sorun yok diyor ajcak PC gene kapattım bu sefer ekran açılmadı zaten ilk açtığımdada simgeler büyümüştü sanırım virüs girdi ama antivirüsler bulamadı bu belirtilerden önce temizlik programiyla temizlik yapmıştım oradanda bir hasar oluşmuş olabilir.
Windows kaç? Windows 8 de böyle ekran büyümeleri vardı.

Her ihtimale karşı bir AV taraması yapmayı deneyebilirsiniz, bu saydıklarınız spesifik bir virüs belirtisi değildir.

Görüntü net değil ama Windows 10, Windows 11 de böyle hatalarla karşılaşmadım virüsten olup olmadığı tartışılır ama bir vürüsün bu şekilde çözünürlülük değiştirdiği bir senaryo görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı