Bilgisayarcıda çıraklık için öneriler

Daha fazla  
Bu yaz boş boş oturmak yerine bilgisayarcıda çıraklık yapmayı düşünüyorum ama hiç tecrübem yok. Ne yapmam gerektiği hakkında bir öneriniz var mı? Biraz çekingenim usta bir şey derse ne yapmam lazım? Örnek geri zekalı gibi sözler kullandığında başımı eğeyim mi bir şeyler mi yapayım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakkallarla uğraşmak zordur.
Çırak olmak ezik olmak değildir. Mizahlı ve açık konuşun her zaman. Cumhurbaşkanı gibi davranırsanız, o da sizi kulu olarak görür haliyle.

Son 6 yıldır falan bakkalda çalışmaktayım. Sana kötü bir kelime kullanacaklarını zannetmiyorum çünkü eleman bulmak cidden çok zor ha yok kullanırsa işten çıkarsın olur biter kimse kimsenin sahibi değil. Gönül rahatlığıyla girip çalışabilirsin.

Ne kadar bilgili olursan o kadar sana saygısı ve sevgisi artacaktır. 1 ay boyunca donanımlarla ve error gibi şeylerle uğraş.
büyük ihtimalle ayak işleri yaptıracaktır donanım bilgim bilgisayar toplamak format atmak oyun yüklemek biraz da c# biliyorum ama adamı görmediğim için napar bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…